HAKKIMIZDA

Farklılığınız ve ayrıcalığınız belirgin olsun!

16 yaşından bu yana fotoğrafçılık ile uğraşan Emrah Aksel tarafından kurulan “Fotoğrafhane” Burdur'da hizmet vermektedir. Aksel ve ekibi 2004 yılından bu yana çizgisini bozmadan hem Burdur hem civar iller hem de tüm Türkiye’den gelen siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Küçük yaşta başlayan fotoğraf merakına farklı konseptler,

farklı ufuklar ve anlamlar yükleyen Aksel, Fotoğrafhane ile birlikte anılarınızı ve markanızı ölümsüzleştiriyor. En güzel ve en özel günlerinizde sizin yanınızda olarak, bu anlara en dolu şekilde şahitlik ediyor. Düğün çekimleri, konsept dış çekimler, bebek ve yenidoğan çekimleri gibi özel günlerinizin dışında; Model çekimleri, ürün katalog çekimleriyle de bireyselin yanında kurumsal çözüm sunmaktadır.

Farklılığınız ve Ayrıcalığınız Olsun


Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri

  • Türkiyenin Maldivleri Salda Gölü

  • Eşşiz Ferahlığıyla Lavanta Bahçeleri

  • Kralların Şehri Sagalassos

Son zamanlarda Burdur da çok fazla ziyaret alan Salda Gölü, Lavanta Bahçeleri ve Sagalassos gibi doğal ve tarihi güzelliklere sahip bölgelerde yaptığımız fotoğraf çalışmalarımız ile birlikte; şehrimizin güzelliklerini karelerine sığdırma şansına sahip olduk.

Salda Gölünün temiz ve duru görüntüsüyle birlikte en güzel gününüz olan evliliğe ilk adımınızı ölümsüzleştiriyor ve bu gününüze; farklı bir sonsuzluk katıyoruz.

Lavanta Bahçelerimizin kokusunda bizimle bir telaş ve heyecan yaşamak ister miydiniz? Bizimle birlikte birçok çift bu telaşı ve huzuru yaşayarak evlerinin en güzel yerlerinde bizleri misafir etmekte.

Sagalassos’ un tarihiyle birlikte retro tarzınıza farklı bir hava katalım mı? Fantastik bir kompozisyon ile sizin özel gününüze belki çılgın belki retro belki de ufacık bir hüzün ve duruluk sunuyoruz.

Drone Çekimlerinizi Ehliyet Sahibi, Tecrübeli Ekibimizle Gerçekleştirelim

Sadece bunlarla da yetinmeyen Fotoğrafhane, kendisini geliştirerek sektörün gelişmelerine ayak uydurmuş ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine yön vermiştir. Sahne çekimleri, Drone çekimleri ve tanıtım filmleri gibi hizmetleriyle birlikte de sizin tüm görsel ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ile birlikte klasik ve digital fotoğraf anlayışını kaliteli hizmet yaklaşımlarıyla beraber sunmayı her dönemde bir ilke ve kural edinerek sizlerle paylaşmayı kendimize görev edinmekteyiz. Fotoğrafhane her zaman değerli anılarınızın bir parçası olmayı ve sizlerle büyümeyi misyon bilmektedir.

“ Bir fotoğraf bin kelimeye bedeldir “ size kendimiz ile ilgili anlatmak istediklerimizin tamamını ve daha fazlasını tek bir kareyle daha sade, daha samimi, daha zengin anlatacağımızı düşünmekteyiz.

 Her anınız içinde fotoğraf ve video karesi olarak destek vermek bizim mesleki yaşantımızda sizlerle paylaşacağımız en değerli dakikalar olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Yıllık
Tecrübe

Fotoğraf
Çekimi

Video Çekimi

Müşteri Memnuniyeti

Fotoğrafhane olarak şehirimizin tarihi, coğrafi güzellikleri ve tecrübeli ekibimizle sizlere benzersiz hatıralar oluşturuyoruz. Fotoğrafhane Burdur, düğün fotoğrafları, konsept çekim, biometrik fotoğraf, model fotoğrafları, ürün-katalog çekimleri, drone çekim ve tanıtım filmi hizmetleri sunuyor.

Kurumsal


Sosyal Medya

İletişim

Fotoğrafhane BurdurFotoğrafhane Burdur © 2021